پیام هیات اسلامی هنرمندان برای درگذشت هنرمند انقلابی فرج الله سلحشور

فرج اله سلحشور هنرمندی انقلابی و ولایی بود که فحوای فعالیت هنری خویش را با مفاهیم قرآنی پیوند زد و با خلق آثار ارزشمندی همچون ایوب پیامبر، مردان آنجلس و یوسف پیامبر تأثیر هنر قرآنی خویش را از مرزهای ایران اسلامی گذراند و چنان مؤثر گشت که یوسفش را از شرق تا غرب دیدند و فراتر از آن، تأثیر پذیرفتند، چنانکه فطرت های خفته بسیاری از ملت های مظلوم جهان را بیدار کرد و به اعتقاد برخی شد کمکی به بیداری اسلامی!

سلحشور از طرفی در داخل کشور از سوی برخی که ادامه حیات خود را تنها در فضاسازی های مسموم، غیر صادقانه و منافقانه جستجو می کنند، بسیار مظلوم واقع شد.

کاش موسی نیز به دست سلحشور ساخته می شد که چنانچه بی مهری ها و بی اعتمادی هایی که برای هنرمندان جبهه انقلاب اسلامی امری درک شده است، برای او نیز واقع نشده بود، امروز عصای موسای او نیز بر پرده پوشالی جریان صهیونیست فرود آمده بود. امید که عزم جدی برای راه انداختن سریال موسی به عنوان “یادگار حاج فرج الله”  شکل گیرد و این پروژه به جریان افتد. 

هیأت اسلامی هنرمندان که افتخار دارد فرج الله سلحشور از مؤسسین و اعضای اصلی این تشکل فرهنگی و ولایی است، این ضایعه اسفناک را خدمت مقام معظم رهبری و تمامی مردم به ویژه هنرمندان ایران اسلامی و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند منان برای این هنرمند برجسته و متعهد، علو درجات مسالت دارد. هیات اسلامی هنرمندان